logo HUBERTUS
obraz obraz obraz
STRONA GŁÓWNA    OFERTA    MENU    CATERING     GALERIA     SPRAWDŹ TERMIN    KONTAKT
 
POSIADAMY JESZCZE WOLNE TERMINY WESELNE NA TEN ROK. ZAPRASZAMY!!!

 

WESELA

Dzień Ślubu jest najważniejszym wydarzeniem w Państwa życiu i w życiu Państwa bliskich, dlatego będziemy zaszczyceni mogąc sprawić, by zapadł głęboko w pamięć i serce. Wesele to także ogrom przygotowań - nasza organizacja i doświadczenie pozwolą Państwu zamienić okres przygotowań do tej wyjątkowej w życiu chwili we wspaniałą przygodę, którą będziecie w przyszłości wspominać z radością. Nie boimy się krótkich terminów realizacji, więc zapraszamy do współpracy nawet najbardziej zabieganych i zapominalskich.

1. PROPOZYCJE MENU

menu 110   menu 185   menu 255

MENU PAKIET SREBRNY
(110 PLN)
zobacz szczegóły pakietu>

MENU PAKIET ZŁOTY
(185 PLN)
zobacz szczegóły pakietu >

 

MENU PAKIET PLATYNOWY
(255 PLN)
zobacz szczegóły pakietu >

2. USŁUGI DODATKOWE
dodatki nie wliczone w menu tj. alkohole, możemy zorganizować Państwu dodatkowo, przy czym nie gwarantujemy ceny zakupu.
 
3. FONTANNA CZEKOLADOWA
Pozwól sobie na odrobinę czekoladowej rozkoszy .
Mamy do dyspozycji cztero - kaskadową fontannę czekoladową, która stanowi ekscytujący dodatek do naszych przyjęć weselnych. Koszt wynajęcia razem z dodatkami i czekoladą to 700PLN.
 
4. POPRAWINY
Przyjęcie się skończyło? Tak, ale nie zawsze dla wszystkich. Jeśli chcecie Państwo zorganizować poprawiny jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcie w cenie 90 zł/os.
 
5. INNE ATRAKCJE
Pomożemy zorganizować pokaz fajerwerków, zespoły muzyczne, karocę konną, wodzireja, fotografa, limuzynę, taniec brzucha saida...

design by anfit